Kurumsal Sosyal Sorumluluk

Kurumsal Sosyal Sorumluluk

DTEL AŞ. kurulduğundan bu yana toplumsal sorumlulukların farkında bir girişimci olarak hareket etmektedir.

Demir – çelik tel soğuk çekme ve silindirleme konusunda faaliyet gösteren DTEL AŞ. İstanbul’da 1970 tarihinde kuruldu tesisleri İle yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerine hizmet vermektedir.

Çevreye verdiğimiz duyarlılığımızın bir göstergesi olarak 2004 yılından bu zamana kadar fabrikamızın kurulu olduğu mevkideki Boğazköy ormanlarının ağaçlandırma alanı koruma ve bakım sorumluluğu şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

İstanbul Arnavutköy ’de bir ilki gerçekleştirerek ARNAVUTKÖY ÜNİVERSİTESİ projesi şirketimiz tarafından devam etmektedir. Şirketimizin ilk kurucusu ve 2010 yılında kaybettiğimiz yönetim kurulu başkanımız CEMAL DEMİRCİ’ nin mütevelli heyet başkanlığı yaptığı İSTANBUL DEMİRCİ EĞİTİM VAKFI girişimi ile İstanbul / Arnavutköy’ de şirket ortaklarımızın bağışladığı ve tamamı vakfımızın adına kayıtlı olan gayrimenkullerde bir üniversite kurma projemiz vardır. Yaklaşık 50 000 metrekare kapalı alana sahip olup , %90 bitme aşamasındadır.

İnsani duyarlılığımıza uygun olarak ve çalışanlarımıza karşı şirket felsefesi haline gelen değerlerimizi uluslararası kabul görmüş bir sertifika ile belgelendirmek adına ISO 9001:2018 kalite yönetim standartlarına göre oluşturulan ve titizlikle uygulanan kalite sistemi mevcuttur. DTEL AŞ. kalite sisteminin yürütülmesi, geliştirilmesi ve tespit edilen uygunsuzlukların giderilerek müşteri memnuniyetinin sağlanması tüm çalışanların özveri ve çabalarıyla gerçekleşir.

ISO 9001 kapsamında çalışanların katılımını sağlamak , çalışanların şirkete olan sadakatlerini arttırdığı gibi şirketin verimlilik ve başarısını doğrudan etkilemektedir. Çalışanların, şirket değerlerini ve felsefesini anlaması sağlamak, şirketin büyümesinde ve idarisinde bizlere yardımcı olacaktır.

Bizimle İletişime Geçin

Müşteri temsilcilerimize hemen ulaşmak için arayın

Bizi Takip Edin

[instagram-feed feed=1]